Yatırım maliyeti olmadan kendi işinizi kurun.

Müşterilerinize tüm ürünleri kendi ürününüz gibi satabilirsiniz. Kendi markanız ve logonuz ile müşterilerinize ürünlerimizi tanıtın. 

Sabit fiyatlarımız ile komisyon şeklinde değil istediğiniz fiyata satabilme imkanı. 

Zorunluluk olmadan, kaynak kod derdi olmadan sunucu veya yatırım maliyetleri olmadan kendi işinizi kurabilir müşterilenize tüm ürünlerimizi satabilirsiniz. 

Mobil Uygulamalar

Pazaryerleri Entegrasyonu

Muhasebe Çözümleri

Ödeme Çözümleri

YATIRIM MALİYETİ OLMADAN KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

Satış Ortaklığı programımız sayesinde hiç bir yazılım bilgisine dahi sahip olmadan aylık/yıllık hatta ömür boyu bile kazanç elde edebilirsiniz.

Sabit ve satış ortaklarımıza özel uygun fiyat politikamız gereğince istediğiniz fiyattan piyasaya göre uyguna satış yapabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Hemen satış ortağımız olup kazanmaya başlamak için bize ulaşın.

happy successful businessman
satış ortaklığı

KENDİ MARKANIZI YARATIN

Saış ortaklığı programımıza katıldığınızda kendi markanızı oluşturup kendi markanız ve logonuzla satış yapabilir, bu sayede kurumsal kimliğinizi oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinize, Hızlı, Kolay Kullanımlı ve Gelişmiş Yazılımları sunmanızı garanti ediyoruz.

Müşterileriniz kullandıkları tüm panel ve yazılımlarda sizin markanızı ve logonuzu görür.

Web tasarım bayiliği, E-Ticaret bayiliği, Mobil Uygulama bayiliği, pazaryeri entegrasyon bayiliği, Özel Yazılım bayiliği gibi hizmetlerimizin bayiliğini alıp satış ortaklığı programımıza kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

 • Nasıl Katılabilirim?

  Satış ortaklığı programımıza katılarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Neden satış ortaklığı programınıza katılmalıyım?

  Çünkü hiç bir yatırım maliyeti olmadan hem de kendi markanızı oluşturup hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Yatırım maliyetinizin olmamasının yanı sıra kodlama ve yazılım bilmenize de gerek yok.

 • Faydası ne olur?

  Satış ortaklığı programımız sayesinde kendi işinizin patronu olursunuz. Üstelik bunu kendi oluşturduğunuz marka ve logoyla yapabilirsiniz. Müşterileriniz tamamen sizin kurumsal markanızı/logonuzu görürler, bu sayede de kendinize değerli bir marka oluşturabilirsiniz.

 • e ticaret cozumleri

  Tüm ürünlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

  Müşteri taleplerine göre dilerseniz yazılımlarda geliştirme yapabiliriz. Müşteriniz ile yapacağınız görüşmeler sonucu ek geliştirme olacak olan yazılımı belirleyip istediğimiz gibi geliştirme yapabiliyoruz.

  İADE Garantili

  E-Ticaret sistemimiz ödeme iade garantilidir.

  Tamam
  ×

  Merhaba!

  Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
  × Whatsapp'tan mesaj gönderin